Gefa Gemi ve Fabrika Malzeme Sanayi Ticaret Limited Şirketi

1984 yılında Korkmaz Ticaret Adı ile Karaköy-Perşembe Pazarında, Kauçuk bazlı ürünlerin satışı ile ticarete başladık. O yıllarda Ticaret sektöründeki durum düşünüldüğünde, kısa zamanda oldukça iyi bir yol kat ettiğimiz anlaşılıyor. 10 yıllık birikimden sonra, Ge-Fa Gemi ve Fabrika Malzeme Sanayi Ticaret Limited Şirketi Unvanı ile şirketleşme yolunda adım atmış olduk. Bu yıllardan itibaren, Kauçuk Bazlı ürünler üzerindeki tecrübe ve bilgimizi her geçen gün artırmayı hedefledik. Nitekim bu hedeflerimiz doğrultusunda 1 yıl sonra Lastik İmalat Atölyemiz kuruldu. Lastik mevzuatı ile ilgili her türlü imalatı kapasitemiz dahilinde kurumların hizmetine sunduk. O günlerde, Gemi Ambar Kapakları için kullanılan kapak lastiği üretim kapasitemiz günlük 120 mt2 idi. Sürekli gelişim içinde olan Türk Sanayi Sektörü ’nün ihtiyaçlarına cevap vermek adına, ilkemiz daima kaliteli ürün ve en iyi hizmeti sunmak olmuştur.

1998 yılında sızdırmazlık konusu ile ilgili bize gelen talepleri karşılamak amacı ile sızdırmazlık elemanları üretimine başladık. Ülkemiz Sanayinde ciddi bir orana sahip olan sızdırmazlık sektöründe, Potansiyel Teknik Kadromuzla hizmet vermekteyiz 1999 yılında, Türkiye Gemi Sanayi’nin kalbi olarak bilinen Tuzla Tersaneler Bölgesinde satış mağazamızın açılışını yaptık. Günümüz Teknolojisini yakalamaya odaklı politikamız ile her geçen gün hedeflerimize biraz daha yaklaşıyoruz. 2000’li yılların bizim için en büyük önemi, Yatırım Faaliyetlerimize start vermiş olmamızdır. Şu anda şirketimizin, Kauçuk Bazlı Ürünler & Sızdırmazlık Elemanları konularındaki tüm üretim faaliyetleri Ümraniye, Yukarı Dudullu Mevkiinde 1500 m2 kapalı alana sahip fabrika binamızda yapılmaktadır. Türkiye’deki hemen hemen tüm sektörlere hitap etmemiz, ürünlerimizin çeşitliliği ve hizmet kalitemiz bizi her zaman farklı bir konumda tutmuştur. Ambar Kapak Lastiğinde bu günkü üretim kapasitemiz günlük 520 mt2’dir.

VİZYONUMUZ


Firma bünyemizde ve müşteri ilişkilerimizde sürekli büyüyerek, güvenli, kaliteli, ekonomik satış ve üretim politikasına sahip olmaktır.

MİSYONUMUZ


Sektörümüzde daima tercih edilen ve güvenilen bir firma olmaktır.


Sosyal Medyada Biz